sierpnia 27, 2014

DZIEŃ 36

MAM DZISIAJ OGROMNEGO DOŁA :( NIE ĆWICZĘ I JEM WSZYSTKO CO MI SIĘ NAWINIE :((( CAŁY DZIEŃ LEŻĘ W ŁÓŻKU I MYŚLĘ...

GŁUPI POWÓD, GŁUPIA JA, GŁUPIE MOJE SERCE :(


"Jest na świecie ta­ki rodzaj smut­ku, które­go nie można wy­razić łza­mi. Nie można go nikomu wytłumaczyć. Nie mogąc przyb­rać żad­ne­go kształtu, osiada cias­no na dnie serca jak śnieg pod­czas bez­wiet­rznej nocy."
Haruki Murakami

9 komentarzy :

 1. I taki dzień czasami każdego z nas spotyka, też przedwczoraj tak miałam, i przed przedwczoraj, ale jakoś udało mi się to przełamać wczoraj, ale dziś znowu coś się załamuję... nie poddawaj się!

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Tak, wiem, że nie tylko ja jedna miewam takie dni. Mam nadzieję, że jutro będzie lepiej. I Tobie życzę mnóstwa radości i mniej zmartwień :)

   Usuń
  2. dzięki :) ważne to żeby pamiętać, że nie jest się samemu :)

   Usuń
 2. Mi się dość często (bardzo bardzo często) że tracę motywację.
  Myślę wtedy o tym, że jeśli teraz usiądę na kanapie i jedząc będę oglądać kreskówki, to stracę wszystko co do tej pory zrobiłam, więc
  !!nie poddawaj się!!

  OdpowiedzUsuń
 3. Dasz radę, przebrniesz te ciężkie dni i znowu zobaczymy kolejny dzień z porcją ćwiczeń, które wykonałaś! :) Pomyśl ile już wytrzymałaś :) Wszystkiego dobrego kochana! :) Karola

  OdpowiedzUsuń
 4. Mam nadzieję, że Ci się ułoży ! :) Nie rezygnuj z ćwiczeń mimo tego złego dnia, bo wydaję mi się, że nie warto! Jakbyś chciała pogadać, gdybym mogła Ci jakoś pomóc to pisz karo1814kc@gmail.com ^^ Wierzę w Ciebie! :)

  OdpowiedzUsuń
 5. DZIĘKUJĘ BARDZO KOCHANE ZA WASZE DOBRE SŁOWA :) NIE ZAMIERZAM REZYGNOWAĆ, ABSOLUTNIE NIE. DZISIAJ JUŻ MAM ZAMIAR PRZEBRNĄĆ PRZEZ TRENING, MIMO WSZYSTKO.

  OdpowiedzUsuń
 6. Może wtedy gdy nie chce ci się wykonywać typowych ćwiczeń to dobrym rozwiązaniem byłaby zumba?? Na przykład ta: http://youtu.be/y9raJrc-X9k lub ta: http://youtu.be/AJkthCW_xmc

  OdpowiedzUsuń
 7. Nie tylko Tobie zdażają się takie dni :) Trzymaj się kochana, buziaki K. i O. :)

  OdpowiedzUsuń

Copyright © 2014 ODMIENIĆ SIEBIE, czyli moja historia z odchudzaniem

Distributed By Blogger Templates | Designed By Darmowe dodatki na blogi