września 28, 2014

FIT MOTYWACJE

Niedziela, dzień przeznaczony na odpoczynek i pełen relaks. Zero ćwiczeń, ale warto się trochę zmotywować na kolejny tydzień, aby ten nasz zapał i chęci do zmiany stylu życia nie ugasły. W związku z tym mam dla Was kolejną porcję motywacji - zdjęć dziewczyn, które dzięki ciężkiej pracy i wytrwałości osiągnęły piękną sylwetkę. Motywują Was takie zdjęcia? Mnie bardzo. Są one wizualizacją postawionego sobie celu. Do tego właśnie dążę. Myślę, że każdy sposób, który chociaż w minimalny sposób nam pomaga, jest dobry. Przyjemnego oglądania :) Które zdjęcie podoba Wam się najbardziej?

Dla mnie szczytem marzeń jest osiągnięcie takiej figury, jaka pokazana jest na zdjęciu czwartym :)

3 komentarze :

 1. Odpoczynek jest bardzo ważny, ja dzisiaj też mam rest. :p
  Zdjęcie numer 4 i ostatnie dla mnie najlepsze. Och jak ja bym chciała tak wyglądać...
  Pozdrawiam, Kasia

  OdpowiedzUsuń
 2. Zdjęcia jak najbardziej motywują, czwarte zdjęcie cudowne, ale jak dla mnie każde jest cudowne na taki sam sposób, i ja również dążę do jednej z takich sylwetek
  nakrywka.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 3. Zdjęcia ogromnie motywują tym bardziej, kiedy człowiek zdaje sobie sprawę, że te dziewczyny też ciężko pracują i to już od długiego czasu. Warto dążyć do ideałów, ale mimo, że to czy tamto zdjęcie podoba mi się bardziej, to przecież nie będę wyglądała identycznie. Każdy ma inną budowę ciała. Mimo wszystko i tak podziwiam.
  Hm... W sumie gromadząc takie fotki mam ich więcej niż niektórzy faceci :)
  sprobuj-zyc.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń

Copyright © 2014 ODMIENIĆ SIEBIE, czyli moja historia z odchudzaniem

Distributed By Blogger Templates | Designed By Darmowe dodatki na blogi